Forum Okr?g PZW Bielsko-Bia?a Strona Główna
 Okr?g PZW Bielsko-Bia?a
Forum Okr?gu W?dkarskiego PZW Bielsko-Bia?a

Strona Okręgu PZW Bielsko-BiałaStrona okręgu   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PZW Bielsko-Bia?a zarybia ale na papierze?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Okr?g PZW Bielsko-Bia?a Strona Główna -> Zarybianie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarybianie przez ostatnie lata przez PZW Bielsko karpiem hodowlanym jest du?ym b??dem, znam ludzi którzy ?owili po zarybieniu Mi?dzybrodzia ?owili po 80szt dziennie, (zero kontroli) po tygodniu ju? wi?kszo?? z jeziora zosta?a wy?owiona - niech wpuszczaj? kroczka. Question
Powrót do góry
przemo
Miarowy
Miarowy

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

go?ciu zastanów sie co piszesz a je?li nie wiesz to lepiej nie pisz bo nie o to chodzi Jestem pewny ?e w zesz?ym roku okr?g bielski jako jedyny w polsce nie dosta? kar za zarybianie (kary ta by?y dla okr?gów która zarybia?y swoje wody rybami hodowlanymi) i na ?ywieckim w zesz?ym i w tym roku na pewno zarybienia b?d? tylko rybami niemiarowymi!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gość

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale dwa lata temu by? wpuszczany chory karp wymiarowy, wiem co? na ten temat, widzia?em jak wpuszczli przy zaporze w Tresnej, pó?niej ?ni?te le?a?y na kamieniach, mia?em pare takich kilogramowych ?al by?o patrze? jak si? m?cz?, wy?arte dos?ownie przez grzyby a? do mi?sa, ani to je?? ani wpu?ci? do wody, zakopa?em wszystkie do ziemi,
Powrót do góry
stryszek
Gość

PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 4:40 pm    Temat postu: mi?siarstwo Odpowiedz z cytatem

nadajecie sobie panowie a poco prawd? jest ?e robi? nas w balona jak w?dkarze chwal? sobie w roku brania sandacza czy leszcza itp to na jesie? albo na wiosne panowie k?ad? 400 m sieci i maj? na dobr? flache a wy se nadajecie na forum bo na ?odziach maj? po trzy w?dki bo z brzegu bior? niemiarowe bo jest gdzie schowa? itd atu za? zwady bo ryba niebierze bo ma?o zarybili. I co ciekawe po takim od?owie osobi?cie by?em u prezesa po?udnia,z pytaniem dlaczego i poco nikomu taki od?ów nie potrzebny dosta?em odpowiedz ja nic o takim od?owie nic niewiem 4. 06. 2003. r
na stanicy zwijano sieci korzystano z ?odzi 3szt zwi?zkowych do tego celu.które cumowa?y przy pomo?cie.A panowie nic nie wiedz? bo lepiej przyci?? g?upa. Kwestia okre?lenia MI?SIARZ uwarzam ?e jerzeli p?ace i to nie ma?o mam prawo bra? do domu to co wskazuje regulamin. okre?lenie to wymusza w psychice lepiej pu?? bo cie przezwi?. Potem nietrzeba dawa? tyle na zarybianie.I PIENI?DZE z KONTA WYPAROWYWUJ? jak poda?a kronik? beskidzka. A wy P?A?CIE, K?U?CIE SI? ,a zarz?d nas tnie . Question Question Question Question
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 4:59 pm    Temat postu: NIK Odpowiedz z cytatem

...bo tym powinien zajac sie NIK i bedzie po zabawie , mnie osobiscie tez juz sie to nie bodoba... nie ma ryb a jak sa to same niedobitki pozosta?y.
Powrót do góry
Tiur
Tarlak
Tarlak

PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tych od?owów to si? zgodze. Niestety narazie ludzie my?l?, ?e pe?ni? odpowiednie stanowiska to s? bezkarni. Ja ta, nikomu nie gro?e ani nie doradzam, ale kto? kiedy? mo?e si? zdenerwowa? i zrobi? rozpierduche.
Marco605
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 7:09 am    Temat postu: Odpoczynek Odpowiedz z cytatem

Tak podzielam niektóre wypowiedzi. Rybki to nie tylko zdobywanie mi?ska ale te? wypoczynek, a mo?e przedewszystkim wypoczynek . Pozdrawiam
Grzesiek
Gość

PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 3:09 pm    Temat postu: zarybianie Odpowiedz z cytatem

Od zesz?ego roku ZO B.B powiadamia Ko?a o dacie zarybia? i od tego czasu jestem prawie na ka?dym zarybianiu zbiornika Tresna.I nie zgadzam si? z krytyk? co do sposobu zarybienia.Ka?dy mo?e przyj?? i zobaczy?,a przy okazji poprzenosi kilka pojemników z rybami,bo robi? to ca?y czas jedni i ci sami ludzie.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Raynar
Miarowy
Miarowy

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drogi gosciu Smile z tego co wida? nie jestes w?dkarzem tylko mi?siarzem... Mam dla ciebie rozwi?zanie a mianowicie jedz sobie do sklepu i kup sobie rybke i usmarz Exclamation Exclamation Exclamation 95 % userów tego forum jest nastawionych na to ?eby jecha? posiedzie? nad wod? odpocz?c od codziennych obowi?zków a przy okazji z?apc jak?? rybke jak sie uda Exclamation Exclamation a ty chcesz jecha? nad wode zazuci? i mie? odrazu jak to powiedziales '' komplet'' Exclamation Exclamation
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Okr?g PZW Bielsko-Bia?a Strona Główna -> Zarybianie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: