Forum Okr?g PZW Bielsko-Bia?a Strona Główna
 Okr?g PZW Bielsko-Bia?a
Forum Okr?gu W?dkarskiego PZW Bielsko-Bia?a

Strona Okręgu PZW Bielsko-BiałaStrona okręgu   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zarybienie So?y (i nie tylko) pstr?giem potokowym :)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Okr?g PZW Bielsko-Bia?a Strona Główna -> Zarybianie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katanka
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 9:46 pm    Temat postu: Zarybienie So?y (i nie tylko) pstr?giem potokowym :) Odpowiedz z cytatem

Od samego rana (juz od od 4) zarybiona zosta?a So?a Górna, pó?niej zarybiono dop?ywy (Koszarawa i ?ylica) - nie wiem ile dok?adnie tam posz?o ryby, ale z tego co si? orientuj? to wi?cej ni? na ?rodkowy odcinek. W odcinku ?rodkowym So?y (najbli?ej mnie i mojego ko?a) wpuszczono 15 tysi?cy pstraga, w tym 5 tysi?cy najblizej zapory 5 tysi?cy w Kobiernicach, 5 tysi?cy bli?ej K?t. 5 tysi?cy zosta?o przewiezione na odcinek dolny So?y (do Bielan). Pstr?gi potokowe nazywane 1+ mia?y od 10 do 15cm. By?y bardzo ?ywe i silne. Przepi?kne ryby (1,5 tysi?ca dostali?my z hodowli gratis). Powiem Wam, ?e by?em przy wielu zarybieniach, ale przy pstr?gu pierwszy raz - zrobi?o ono na mnie wielkie wra?enie ... jednak jest to pi?kna ryba. Z tego co mówili w okr?gu niebawem ma by? zarybiona So?a selektami 30cm+ 300kg. Nie przejmujcie si? tym zdj?ciem gdzie prezes wpuszcza ryby, to wyj?tek, gdy? musia?em zrobi? fotk?. Reszt? ryb bra?em w spodniobutach i zanosi?em dalej Smile Stali?my przy tym stadku przy brzegu i po pó? godziny ryby si? rozesz?y we wszystkich kierunkach. Odp?ywa?y po jednej. Padni?tych na tyle tysi?cy by?o mo?e 50 sztuk Smile

Oto kilka fotek z zarybienia

http://www.katanka.vel.pl/20070412_Zarybienie/index.htm

PS. Warto ?y? dla takich chwil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
miro
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywi?cie pi?kny widok Very Happy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Okr?g PZW Bielsko-Bia?a Strona Główna -> Zarybianie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: