Forum Okr?g PZW Bielsko-Bia?a Strona Główna
 Okr?g PZW Bielsko-Bia?a
Forum Okr?gu W?dkarskiego PZW Bielsko-Bia?a

Strona Okręgu PZW Bielsko-BiałaStrona okręgu   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pochwal sie jakie masz ryby na koncie 2009

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Okr?g PZW Bielsko-Bia?a Strona Główna -> Wyprawy i przygody w?dkarskie - Okazy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wedkarz1922
Tarlak
Tarlak

PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 6:08 pm    Temat postu: pochwal sie jakie masz ryby na koncie 2009 Odpowiedz z cytatem

amur,3 szczupaki,3 karpie jak na razie to wszystko tyle ?e na komercyjnym ale jak temperatura dopisze b?dzie lepiej POWODZENIA pozdrawiam

Z?ÓW i WYPU??!!!

Ostatnio zmieniony przez wedkarz1922 dnia Nie Mar 29, 2009 8:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
j-94
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne, kolega ma ju? na ko?cie szczupaki? to kolega zajmuj? si? k?usowaniem, skoro jest okres ochronny na szczupaka

KA?DY Z NAS JEST ODKRYWC?.JAK MO?NA ?Y?,PATRZ?C NA ZAMKNI?TE DRZWI I NIE PRÓBOWA? ICH OTWORZY? "
ROBERT D.BALLARD
Powrót do góry
Rafa?bb
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amur i karpie zapewne na jaki? stawach komercyjnych, a te 3 szczupaki to no comments...
j-94
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wiadomo , ciekawi? mnie tylko te z?bole Laughing

KA?DY Z NAS JEST ODKRYWC?.JAK MO?NA ?Y?,PATRZ?C NA ZAMKNI?TE DRZWI I NIE PRÓBOWA? ICH OTWORZY? "
ROBERT D.BALLARD
Powrót do góry
wedkarz1922
Tarlak
Tarlak

PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie k?usownictwo prosz? mi nie ubli?a? szczupaki trafi?y do wody (jak wszystkie ryby które ?owie) a po za tym w?a?nie to na komercyjnym stawie ale jeszcze niedawno nawet tam nie bra?y
Ps. niedawno pisa?e? co? o okresach ochronnych prawda?

Z?ÓW i WYPU??!!!
Powrót do góry
j-94
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pos?uchaj , mamy marzec i ?owisz szczupaki to chyba ka?dego zaciekawi, by? mo?e w temacie twojego postu powinno by? 2008 rok i inny miesi?c ni? marzec nie s?dzisz? trzeba by?o inaczej sformu?owa? swoj? wypowiedz i by?o by oki

ROBERT D.BALLARD
Powrót do góry
wedkarz1922
Tarlak
Tarlak

PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po prostu po tylu pustych wyprawach na kana? (a kart? mam od stycznia tak to ?owi?em tylko na takich ?owiskach) chcia?em si? pochwali? rybami ze wzgl?du ?e byli tam inni w?dkarze i nie mieli nic a ja amator mia?em wi?c si? ciesze! a po za tym to jak kto? napisze co i gdzie z?owi? to b?d? lepiej zorientowany a dla mnie amatora to ka?da informacja jest cenna. pozdrawiam

Z?ÓW i WYPU??!!!
Powrót do góry
j-94
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wporz?dku, ale musisz zwraca? uwag? , ka?de ?owisko jest inne i ryby bior? ró?nie , nie zawsze dana przyn?ta sprawdza si? w danym dniu , musisz sam prubowa? metod? prób i b?edów Very Happy kolega ci napisze , ?e w tym miejscu wyci?gn? tak? ryb? i powie ci na co a ty tam pujdziesz b?dziesz ?owi? na to samo i lipa bez bra?, to sam musisz dobra? odpowiedni? przyn?te i zan?te

ROBERT D.BALLARD
Powrót do góry
wedkarz1922
Tarlak
Tarlak

PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem ?e przede mn? jeszcze d?uga d?uga droga ale ka?da wiadomo?? wpada w g?ow? i tam zostaje i skoro nie ta to tamta z tego ?ród?a czy z tamtego wa?ne ?eby by?a! a i z FARTEM si? trzeba liczy? Wink a to jak traktujemy ryby te? nie zostaje pomini?te Idea

Z?ÓW i WYPU??!!!
Powrót do góry
Greg2403
Ikra :)

PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 8:53 pm    Temat postu: Witam serdecznie. Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Dzisiaj tj. 14.06 wybra?em si? na Tresn? z zamiarem pomachania kijem na spining i... Szukam rybki mino silnego wiatru i znalaz?em. Bole? d? 71 waga 3.13 kg warto by?o szukania. Mo?e si? za?api? na br?z w rekordach na t? rybk?. Wzie?a na obrotówk? okoniow? tj z?ot? w czerwone kropki rozmiar nr 2 a tak swoj? drog? ?adnie si? zapie?a 2 haki w doln? szcz?ke. Nadmieni? ?e szuka?em ryby ko?o Rybaka na Tresnej. Nie omieszkam znów si? wybra? w poszukiwaniu ?adnej rybki.
Powrót do góry
jarek.ds fan
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Greg2403 Gratuluje ci rybki taki bole? to nie "byle co" ja do tych czas z?owi?em tylko niemiarowego bolca (ok 20cm) te? na 0brotow? dwójeczk? srebrn? .
Ale interesuje mnie ile w ko?cu ten bole? mia??w temacie "Tresna" mia? 72cm i waga 3.14 kg a w tym temacie ju? tylko 71 cm i 3.13kg . Shocked Question Question
a ?eby by?o w temacie
Ja w tym roku nie mog? na wyniki narzeka? w tym sezonie ju? grubo ponad 50 ( pod 100)naprawde pi?knych karasi,leszczy ,p?oci ,trafi? si? oko? no i w pi?tek sandacz na rosówk? na 71cm,wagi nieznam.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Greg2403

PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 10:43 am    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Witaj jarek.ds fan wi?c co do wagi i d?ugo?ci to jest tak ?e 72cm i 3.14 kg to dane podczas pierwszego pomiaru po powrocie z ?owiska. Natomiast 71cm i 3.13 to z drugiego pomiaru jakie? 2 godziny po pierwszym. I st?d wysz?a róznica. Ale trzymam si? tej drugiej bo mam fotki porobione. Zg?oszenie do WW idzie na 71cm i 3.13kg. Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Rafalkl
Tarlak
Tarlak

PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczupak 52 cm, leszcze 47, 48, 50, 57 cm, karpie 51 i 52 cm, liny 33 i 35 cm, do bólu p?oci, karasi i wzdregi,
look
Miarowy
Miarowy

PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje dotychczasowe dokonania to 2 szczupaki 63cm i 58 które odzyska?y wolno?c, potok 45 który dalej p?ywa w rzece jak i leszcze 58 i 63 cm, noi sporo p?oci leszczyków jak i karpii
Powrót do góry
Wujek
Tarlak
Tarlak

PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak dla urozmaicenia:
moja pierwsza w tym roku "kijanka".

Ps.
Namierzamy ju? te wi?ksze. Pzdr
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Okr?g PZW Bielsko-Bia?a Strona Główna -> Wyprawy i przygody w?dkarskie - Okazy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: