Forum Okr?g PZW Bielsko-Bia?a Strona Główna
 Okr?g PZW Bielsko-Bia?a
Forum Okr?gu W?dkarskiego PZW Bielsko-Bia?a

Strona Okręgu PZW Bielsko-BiałaStrona okręgu   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PZW Bielsko-Bia?a zarybia ale na papierze?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Okr?g PZW Bielsko-Bia?a Strona Główna -> Zarybianie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 9:06 am    Temat postu: PZW Bielsko-Bia?a zarybia ale na papierze? Odpowiedz z cytatem

Niestety nie jestem frajerem Laughing bym uwierzy? w zarybienia PZW, wi?c wole jecha? dwa razy w roku do Szwecji i na?owi? tyle ryb co tu przez ca?e ?ycie nie z?owi?? Razz
Powrót do góry
jarek.ds fan
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo?esz se ?owi? GO?CIU gdzie chcesz. Twój wybór Exclamation .Ale ne nie nazywaj nas wszystkich frajerami Exclamation Exclamation .
Poza tym masz jakie? dowody ?e nie zarybiaj? Question . Co, ty chcesz si? na?owi? u nas za te marne 90 z? które p?acisz na zarybianie Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość

PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biedaku, sam siebie ok?amujesz zmie? lekarza, 90z? to bardzo du?o ryb, woda powinna si? od nich gotowa?, ale oni wol? zarybia? swoje stawy, a nam chore karpie wpuszczaj? do jezior, (z?owi?em pare na Mi?dzybrodziu ), Laughing
Powrót do góry
jarek.ds fan
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mo?esz mi go?ciu poda? jakie? ceny ile kosztuje np.100 kg karpia takiego „miarowego” .z tego co si? orientuje to 1 kg w?gorza szklistego kosztuje 400 z? , a prze?yje z tego 20-25%.Reszte wytucz? ptaki ,ryby, choroby .

Co do tego „gotowania si?” wody to jako? tego nie zauwa?y?em nawet na ?owisku komercyjnym ,gdzie si? p?aci 250z? za w?dkowanie rocznie ,co? tam mo?na z?owi? ale bez przesady.

Co do chorych ryb to w?a?nie takie ?owi?em w stawach komercyjnych , w jeziorze mi si? nie zdarzy?o.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy kolega jest zwi?zkowcem ?e ich tak broni ale widocznie tak, ja nale?e do ko?a pó?nocy i widz? jak nas robia w konia, co roku wi?cej p?acimy a wody i ryb coraz mniej,( tego nie musz? t?umaczy?) Evil or Very Mad to nie jest tylko moje zdanie ale wielu w?dkarzy z którymi ?owi? na Mi?dzybrodziu.
Powrót do góry
jarek.ds fan
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwi?zkowcem nie jestem ,nale?? do ko?a " Beskid " i od 2-3 lat p?ac? za kart? tyle samo ,a o ile podro?a?y ró?ne towary?
Powrót do góry
przemo
Miarowy
Miarowy

PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam

to ?e kto? nie ?owi ryb nie znaczy ?e ich nie ma!!!!!!!! ja ?owie na ?ywieckim jak mam czas i jako? nie na?ekam (mo?e dla tego ?e nie biora ryb do domu) ale znam ludzie którzy maj? ciagle ma?o ryb w lodówce i to mo?e by? problem w przysz?o?ci !!! A co do zarybie? to chyba wszystkim wiadomo ?e nie wolno zarybia? wód pzw rybami miarowymi !!!

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gość

PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zw?aszcza na ?ywieckim siedz? na tych ?ódkach rano rybki komplet do domu zje?? i po po?udniu komplet a czasem to tylko sp?ywaj? by ryby schowa? do auta, emeryci mi?siarze, a pytam gdzie stra? rybacka nie ma.
Powrót do góry
Tiur
Tarlak
Tarlak

PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw by? mo?e si? zarejstrowa? . A teraz do rzeczy. nie zaprzecze,?e ?api? ryby, ale to znaczy tylko o tym ?e te ryby s?. Skoro z nocki maj? norme to w dzie? im te? wolno norme wzi??? pod warunkiem,?e znów nie pop?yn?. Czasem wystarczy pomy?le?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Gość

PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorolu, nie zaprzeczysz ?e s? to Mi?siarze chodz? i ryby sprzedaja, i nikogo to nie interesuje bo takie jest zezwolenie pseudo w?karzy, jak ryba bierze to ?owi si? do bólu nie patrzac na normy i miar?.
Powrót do góry
Tiur
Tarlak
Tarlak

PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nazywaj mnie gorolem Twisted Evil Evil or Very Mad .My tu mowimy o zarybianiu a nie o ?amaniu przepisów. Wi?c jezioro jest wed?ug mnie dobrze od kilku lat zarybiane i ju? wida? efekty , 3 lata temu nie z?owi?em ani jednego szczupaka z w zesz?ym roku z?owi?em ok 200 , rzadnego nie zabra?em bo nie ta ryba nie interesuje kulinarnie. A co do tych mi?siarzy to ju? inna sprawa. Jednego go?cia z?apali , ?owi? chyba na 6 albo 8 w?dek , anulowali mu karte tylko chyba na rok sprz?tu mu nie zamrali . Kto? w rodzinie jest komendantem a ten cz?owiek dalej b?dzie móg? robi? to samo dopóki mu kto? nie zrobi krzywdy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Gość

PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widzia?em Zwi?zkowca PZW który ?owi? na trzy w?dki na przy elektrowni ?aR CZERWONA ?Ódka mam zdj?cie go?cia, szkoda ?e nie mo?na za??czy?, jak mnie zobaczy? zaraz zacz?? j? ?ciaga? ale zdj?cie mam.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co takiemu mo?na zrobi?? Nic
Powrót do góry
jarek.ds fan
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo?na by ewentualnie wysal? anonimowo donos na go?cia do PZW ,i mu narobi? "jaj"
Powrót do góry
rypok
Ikra :)
Ikra :)

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
ja problemów z rybkami to nie mam zawsze sie co? trafi,
a na ryby to dla relaksu je?d?e a nie po mi?so!!!!!!!!!!!!!!! Arrow
dlatego do zarybiania mam ma?e zastrze?enia ale ogulnie to brak czestych po?owów dobrze odstrasza "amatorów".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Okr?g PZW Bielsko-Bia?a Strona Główna -> Zarybianie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: