Muchowe Mistrzostwa Okręgu 2019 - Skawa 1.09.19

Zapisywanie się do zawodów okręgowych

Muchowe Mistrzostwa Okręgu 2019 - Skawa 1.09.19

Postprzez Now » 21 Sie 2019, 23:48

Zawody odbędą się dnia 1.09.19 na Skawie na obwodach Sk-1 - Sk-3.

Zbiórka: do godz 6.oo
Miejsce zbiórki – restauracja Czartak, Gorzeń Górny (trasa nr 28 Wadowice - Sucha Beskidzka)

Wszelkie szczegółowe warunki uczestnictwa oraz przebiegu zawodów znajdują się w załączniku w Aktualnościach na stronie Okręgu:
http://www.pzw.org.pl/15/wiadomosci/194 ... kawa_10919

Zapisy do zawodów najpóźniej do dnia 29.08.19 godz. 22.oo
Zapisy wyłącznie poprzez Zapisywalnię przyjmują:
- Admin - now100@o2.pl .
- zarejestrowani użytkownicy Forum mogą dopisywać się pod tym postem, będą przenoszeni do listy.

Przy zgłoszeniu proszę podawać senior/junior

Zapisani - lista zamknięta:
Seniorzy
Drużynowo
:
1. Borys Michał - WKS B-B Wadowice 1
2. Krzysztoń Andrzej
3. Pindel Jacek

4. Bury Mariusz - WKS B-B Wadowice 2
5. Wojewodzic Łukasz
6. Wojewodzic Michał

7. Brańka Janusz - WKS B-B Wadowice 3
8. Chrobak Wiesław
9. Płonka Jakub

10. Czaicki Arkadiusz - WKS B-B Wadowice 4
11. Pływacz Artur
12. Ulman Michał

13. Ordzowiały Dariusz - Koło Maków Podhalański 1
14. Szewczyk Krzysztof
15. Toczek Gabriel - junior

16. Bednarz Bartłomiej - WKS Soła Węgierska Górka 1
17. Jurasz Adam
18. Staś Szymon

19. Benio Adam - WKS FSM Syrena Bielsko-Biała 2
20. Kolber Maciej
21. Wojewodzic Rafał

22. Frankiewicz Michał - WKS FSM Syrena Bielsko-Biała 1
23. Kliś Piotr
24. Lachera Bartosz

25. Cieślar Tadeusz - WKS Olza Cieszyn
26. Makaś Arkadiusz
27. Pietrzak Marek

28. Głuch Sławomir - WKS Bielsko-Biała 1
29. Pałka Mirosław
30. Warzecha Piotr

31. Furman Zbigniew - WKS Soła Oświęcim
32. Grzywa Rafał
33. Maciaszek Tomasz

34. Gluza Tomasz - WKS Żylica Buczkowice 1
35. Habdas Paweł
36. Mikrut Arkadiusz

37. Gluza Kazimierz - WKS Żylica Buczkowice 2
38. Lach Michał
39. Pobudkiewicz Piotr


Indywidualnie:
1. Borowy Mieszko - Koło Maków Podhalański
2. Czech Robert - Koło Wadowice
3. Glondys Piotr - Koło Żywiec Zabłocie
4. Jackowski Ignacy - WKS FSM Syrena Bielsko-Biała
5. Kwaśniewski Dariusz - Koło Maków Podhalański
6. Marek Roman - Koło Żywiec Zabłocie
7. Tomaszczyk Michał - WKS Olza Cieszyn


Juniorzy
[b]Indywidualnie
:
1. Nazwisko i imię - koło/klub
Awatar użytkownika
Now
Administrator
Administrator
 
Posty: 252
Rejestracja: 05 Sie 2010, 12:59
Miejscowość: Oświęcim

Wróć do Zapisywalnia do zawodów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość