Jesienny Puchar Młodzieży GPO - Oświęcim Kruki 21.09.19

Zapisywanie się do zawodów okręgowych

Jesienny Puchar Młodzieży GPO - Oświęcim Kruki 21.09.19

Postprzez Now » 10 Wrz 2019, 20:42

Data zawodów: 21.09.19

Miejsce zawodów: Kruki Komora B - łowisko koła Oświęcim Chemik

Zapisy do: 18.09.19 godz. 22.oo

Treningi nie są przewidziane

Zapisy przyjmują:
Admin - now100@o2.pl
Leszek Śliwa - kom. 502 069 211

Zapisani: - lista otwarta
Kadeci
Drużynowo

1. Kanafek Małgorzata - Pogórze Beskid 1
2. Sojka Klaudia
3. Wrzeszcz Dawid

4. Dziki Weronika - Pogórze Beskid 2
5. Frask Oliwier

6.
7.
8.


Indywidualnie:
1.


Juniorzy
Drużynowo

1. Miłosz Bartosz - Pogórze Beskid
2. Sojka Mateusz
3. Wrzeszcz Patrycja

4.
5.
6.

Indywidualnie
1. Urbaniak Marcel - Pogórze Beskid
Awatar użytkownika
Now
Administrator
Administrator
 
Posty: 252
Rejestracja: 05 Sie 2010, 12:59
Miejscowość: Oświęcim

Re: Jesienny Puchar Młodzieży GPO - Oświęcim Kruki 21.09.19

Postprzez lechant » 11 Wrz 2019, 09:30

O.K.M. informuje że na komorze "B" -koło Rybaczówki startują -Kadeci . Juniorzy na komorze "C"od strony "rur" .Informację otrzymaliśmy od zarządu Koła "Chemik" Oświęcim podyktowane jest to dogodnym dojazdem na stanowiska wszystkich uczestników..
lechant
Ikra :)
Ikra :)
 
Posty: 8
Rejestracja: 28 Wrz 2015, 20:04

Re: Jesienny Puchar Młodzieży GPO - Oświęcim Kruki 21.09.19

Postprzez lechant » 16 Wrz 2019, 17:09

Syrena zgłasza -Kadeci Kramarczyk Katia ,Sawicki Maciej, Pędzimąż Przemysław . Juniorzy - Kurasik Martyna , Kurasik Natalia,Pecuch Dominika
lechant
Ikra :)
Ikra :)
 
Posty: 8
Rejestracja: 28 Wrz 2015, 20:04

Re: Jesienny Puchar Młodzieży GPO - Oświęcim Kruki 21.09.19

Postprzez jan » 16 Wrz 2019, 17:32

Koło Kęty
Kadeci drużynowo
1. Nycz Mateusz
2. Jamróz Szymon
3. Kocięcki Damian


Juniorzy drużynowo
1. Stawowczyk Klaudia
2. Kierczak Karolina
jan
Ikra :)
Ikra :)
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 Kwi 2016, 12:50

Re: Jesienny Puchar Młodzieży GPO - Oświęcim Kruki 21.09.19

Postprzez lechant » 17 Wrz 2019, 11:15

Żywiec Miasto; Kadeci ; Bożek Gabriel , Bożek Jakub , Temel Przemysław .
lechant
Ikra :)
Ikra :)
 
Posty: 8
Rejestracja: 28 Wrz 2015, 20:04

Re: Jesienny Puchar Młodzieży GPO - Oświęcim Kruki 21.09.19

Postprzez Mynar » 17 Wrz 2019, 14:08

Proszę o zapisanie kadeci drużyna niepełna koło Bielsko Biała Północ Julia Smoleń oraz Oskar Krysta
Ostatnio edytowany przez Mynar, 17 Wrz 2019, 18:52, edytowano w sumie 1 raz
Mynar
Tarlak
Tarlak
 
Posty: 248
Rejestracja: 17 Wrz 2012, 19:12
Miejscowość: Bielsko-Biała

Re: Jesienny Puchar Młodzieży GPO - Oświęcim Kruki 21.09.19

Postprzez lechant » 17 Wrz 2019, 18:19

Pogwizdów Junior Ptaszek Dawid ,oraz Kadeci - Gawlik Szymon,Sabela Daniel , Skórkiewicz Dawid
lechant
Ikra :)
Ikra :)
 
Posty: 8
Rejestracja: 28 Wrz 2015, 20:04


Wróć do Zapisywalnia do zawodów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość