Forum Okr?g PZW Bielsko-Bia?a Strona Główna
 Okr?g PZW Bielsko-Bia?a
Forum Okr?gu W?dkarskiego PZW Bielsko-Bia?a

Strona Okręgu PZW Bielsko-BiałaStrona okręgu   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tresna
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Okr?g PZW Bielsko-Bia?a Strona Główna -> ?owiska
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tech
Tarlak
Tarlak

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 6:12 pm    Temat postu: Tresna Odpowiedz z cytatem

Co s?ycha? na Tresnej, by? kto? z w?dkami bo wybieram si? w niedziele i jeszcze nie zdecydowa?em w które miejsce?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zbycho
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

JA jad? w sobot? to zdam relacje co i jak Smile
luk750
Tarlak
Tarlak

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 9:10 pm    Temat postu: Re: Tresna Odpowiedz z cytatem

tech napisał:
Co s?ycha? na Tresnej, by? kto? z w?dkami bo wybieram si? w niedziele i jeszcze nie zdecydowa?em w które miejsce?

Najlepiej w jakie? niezalane Wink . W tej chwili poziom wody jest bardzo wysoki, a w niedziel? b?dzie na pewno jeszcze wy?szy. Tak czy siak powodzenia Exclamation Wink. Koniecznie daj zna? jak by?o.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
damianf
Tarlak
Tarlak

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo?e kto? wie na jakiej zasadzie odbywa si? gospodarka wod? na zaporach.
Od d?u?szego czasu nie mog? tego zrozumie? jak to jest, ?e ca?? zime puszczaj? tyle wody, ?e ledwo si? s?czy a np. teraz ju? od miesi?ca idzie woda prawie powodziowa.
To samo jest w lecie, w nocy ni?ówka a w pi?kne niedzielne popo?udnie otworz? sobie zapore i ludzie uciekaj? przed fal?.
Jeszcze gorzej jest w Por?bce mi?dzy zaporami, albo woda ledwo p?ynie albo puszczona na maksa.
Jak w takiej sytuacji ma by? skuteczne tar?o albo zarybienia...
Powrót do góry
miro
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest to spowodowane topniej?cymi ?niegami w górach. Tak w ogóle to zarz?dza tym Warszawa. G?ownie chodzi tu o zapewnienia bezpiecze?stwa energetycznego i zapewnienie wody pitnej ?l?skowi. Zapory s? robione nie dla sportu i rekreacji (to przy okazji) ale dla bezpiecze?stwa przeciwpowodziowego, energetycznego, wodnego. Niestety mieszkamy w takim regionie ?e ma?o jest naturalnych zbiorników na których mo?na by pow?dkowa? codziennie na takim samym poziomie wody. ?apania na tych zbiornikach trzeba si? nauczy?, a wiele zale?y te? po prostu od dnia. Ja ?api?c wiosna na kanale czekam a? puszcz? wod? bo wtedy zawsze mia?em lepsze wyniki ale to s? moje obserwacje i do?wiadczenie. Inni mo?e maja odmienne zdanie na ten temat Wink

Pozdrawiam, Mirek
Zbycho
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
W?a?nie wróci?em z Tresnej a dok?adniej z Rumcajsa i lipa.By?y sporadyczne brania nad razem ale ci??ko by?o cokolwiek zaci?? bo brania by?y bardzo gwa?towne a stan jeziora jest wysoko podniesiony ci??ko b?dzie gdziekolwiek stan??.Przy okazji podjecha?em na Moszczank? i ku mojemu zaskoczeniu ujrza?em du?o w?dkarzy praktycznie ca?a by?a zawalona ale nie widzia?em ?adnych siatek.No niestety nic nie z?apa?em ale trzeba próbowa? dalej Very Happy
EvilEye
Narybek
Narybek

PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By?em dzi? na Tresnej na ?wirowni ko?o stanicy i kilka p?oteczek i leszczyków (co prawda niedu?ych) uda?o mi si? z?owi?. Gdybym mia? kukurydz?, to efekty mog?yby by? jeszcze lepsze... W?dkarzy sporo, woda wysoka. Podobno jeszcze na uj?ciu ?ylicy co? si? ruszy?o...

EvilEye
Powrót do góry
tech
Tarlak
Tarlak

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By?em dzisiaj. Pogoda super. Na Moszczank? przyjecha?em chwile po 6 by?o tylko 2 go?ci ale potem zjecha?o si? tyle ludzi ?e szok. Brat z?apa? 1 p?otk? ko?o 20 cm i uklejk? ja jazia oko?o 20 cm. By? to jeden z lepszych rezultatów, poza nami tylko jeden go?ciu mia? siatk? w wodzie. Ale przynajmniej widzia?em ryb? w tym roku. Woda wysoka nawet bardzo ale ?niegowa wszystkie strumienie i rzeki w okolicy p?yn? podwy?szone w ko?cu to czas roztopów.
Powrót do góry
Zbycho
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Wie kto? mo?e co s?ycha? na Tresnej za info wielkie dzi?ki Very Happy
EvilEye
Narybek
Narybek

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P?otka ju? naprawd? ?adnie bierze Smile

EvilEye
Powrót do góry
Zbycho
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

A gdzie jak by? mug? zdradzi? Very Happy i jaki jest stan teraz bo jak by?em tydzie? temu by? bardzo wysoki ci?zko by?o gdzie kolwiek stan??.
mark
Tarlak
Tarlak

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z moich informacji ?adnie bierze na Moszczance i pod Rybakiem. Ale to tyle co mi kumpel mówi?. Ja jade w poniedzia?ek na Moszcznk?.Smile
Powrót do góry
Zbycho
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

I co tam Mark bra?o co???Ja jade jutro ale jeszcze nie wiem dok?adnie gdzie.Moze kto? by mi co? poradzi? gdzie jechac?Z góry dzi?ki.
mark
Tarlak
Tarlak

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Rano pieknie i pi?kna bra?a p?o?, do póki si? wiatr nie zmieni?. Potem sporadyczne brania. Niektórzy po?owili te? karpiki. By?em na moszczance.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zbycho
Gruba Ryba
Gruba Ryba

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

No to ?adnie a od jakiej strony by?e? od strony ?ywca czy od strony krzaków Very Happy A mi jak na z?o?? przebi?a si? opona a tu wszystko pozamykane no cu? mam nadzieje ze jak pojade to dojade tam w jednym kawa?ku Very Happy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Okr?g PZW Bielsko-Bia?a Strona Główna -> ?owiska Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 1 z 25

Skocz do: