Jak naprawy sprzętu Apple, to tylko w iDream – Authorized Service Provider

Sprzęt marki Apple cechuje wysoka niezawodność, która jest jednym z  elementów decydujących o jej sukcesie oraz popularności. Może się jednak zdarzyć sytuacja, w której nie będzie on działać poprawnie lub też nastąpi uszkodzenie z przyczyn niezależnych – na przykład iPad spadnie z wysokości i jego wyświetlacz zostanie uszkodzony.  Co robić w takiej nieprzyjemnej sytuacji?

Oczywiście oddać urządzenie do naprawy! Ale aby mieć pewność, że zostanie ona wykonana poprawnie i zgodnie z wytycznymi producenta, warto odwiedzić autoryzowany przez niego serwis. Takim jest właśnie iDream. Przeczytaj i dowiedz się, dlaczego to właśnie nam warto powierzyć reperację sprzętu Apple!

iDream to serwis Apple dla Ciebie

Warto zacząć od tego, że iDream to autoryzowany reseller Apple, co oznacza, że spełnia wysokie wymogi dotyczące obsługi klientów oraz jakości świadczonych dla nich usług. Dlatego sieć ta jest w stanie zaoferować profesjonalne naprawy sprzętu Apple. Wykonują je wyłącznie certyfikowani technicy, którzy nie tylko mogą pochwalić się odpowiednimi szkoleniami, ale są również prywatnie pasjonatami urządzeń tej marki i posiadają o nich doskonałą wiedzę.

Dzięki temu serwis Apple oferuje usługi na najwyższym poziomie. Co istotne – świadczymy zarówno nieodpłatne naprawy gwarancyjne, jak i zajmujemy się sprzętami po okresie gwarancji. Dlatego z naszych usług może skorzystać dosłownie każdy posiadacz sprzętu Apple. Warto podkreślić, że w przypadku wymiany podzespołów korzystamy wyłącznie z fabrycznie nowych części od producenta – nigdy nie używamy zamienników.

Daje Ci to gwarancję, że nowa bateria czy wyświetlacz posłuży przez długi czas!

Gdzie znaleźć autoryzowany serwis Apple?

W jakich miastach Polski możesz znaleźć serwis Apple prowadzony przez iDream? W chwili obecnej punkty serwisowe znajdują się w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Kielcach, Krakowie, Olsztynie, Szczecinie, Toruniu oraz Warszawie. Każdy z nich oferuje taki sam zakres usług – zaczynając od wymiany podzespołów, kończąc na kwestiach technicznych związanych z systemami macOS oraz iOS.

Autoryzowany przez Apple serwis iDream wystawia gwarancję na wykonane przez siebie naprawy, co jest kolejną wartą odnotowania rzeczą. Masz dzięki temu dodatkową pewność, że wykorzystane zostały najlepsze możliwe rozwiązania. Czy będzie to iPhone, MacBook, Apple Watch czy iPad, dzięki naszemu serwisowi możesz korzystać ze wszystkich możliwości urządzenia.

Czy naprawa sprzętu Apple to duży wydatek?

Jeśli masz problem ze swoim sprzętem Apple, zapewne zastanawiasz się, czy jego naprawa będzie Cię dużo kosztować? Oczywiście cena za usługę zależy od stopnia komplikacji naprawy oraz tego, jakie podzespoły zostaną w jej użyte, zawsze jednak staramy się, aby była ona przystępna dla każdego użytkownika.

Możesz w dowolnej chwili przekonać się, jakie są koszty za naprawę dowolnego sprzętu Apple. Znajdziesz je na stronie https://idream.pl/serwis/cennik/.